Full Rulle på vei til Syden

Full Rulle på vei til Syden

 

.. tunglastet med klubbens skatter. Og på lørdag forenes de med sine venner raceroerne i Sevilla!

Mandag 10. februar trillet Roberto og Full Rulle ut av den trange åpningen fra klubben, med en tur på rundt 3500 km foran seg. Helt alene drar de ikke, Roger og Kristin holder i ratt og brems inntil destinasjonen i Sevilla er nådd. Søndag kommer en samling av glade U23 og junior A til de Andalusiske sletter også, og tilhenger og bil kan puste ut etter nedturen og samle krefter til hjemturen den påfølgende helgen. 

 

God tur til materiell og sjåfører, og god tur til våre flotte roere. De sender sikkert en takk til klubben, som legger til rette og får dem avgårde. Hjemmesiden gleder seg til rapport!

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *