Gratulerer!!!

Gratulerer!!!

NSR vinner NorgesCupen suverent over vår nabo i øst, Christiania. NSRs race-roere har CR med 91 poeng og Bergens på 3. over 150 poeng. Innsatsen er svært imponerende og redaksjonen overbringer klubbens gratulasjoner til alle roere.

For individuelle roere vant Nicolai Wiik med 88 poeng. Herr Wiik har vært dyktig gjennom sesongen og det knyttet seg noe spenning da han reiste til Baltic Cup siste regatta. Tord Sund hadde skumle planer, men disse falt i grus da UM i Horten ble til slutt avlyst. Wiik beholdt ledelsen og vant en fantastisk Norges Cup seier med flere av sine lagkamerater rett bak seg – gratulerer!

Samlet Norges Cup topp tre:

NSR 255

Christiania Roklub 166

Bergens Roklub 104

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *