Handelskvinnen gir pinnen videre

De siste årene har Line Hegge fungert som vår klubbsjef og tatt ansvar for salg av klær. I den forbindelse med det fikk vi nettbutikken, som flere av dere kanskje har brukt – hvis ikke er det på høy tid! Line gir fra seg pinnen til Elisabeth Blom Tindlund. De har allerede vært på lageret for å telle over varene og rydde i støvet. Her er kommentar fra vår påtroppende handelskvinne:

Avtroppende og påtroppende handelskvinner tjuvstartet dugnaden med varetelling og ikke minst et dypdykk i årgangsstøv og mye annen moro som opptok store deler av krambodens volum. I vår iver glemte vi å forevige ‘før’ med gardiner på halv åtte osv, men her ser dere ‘nå’. Litt vindus- og pokalpuss og vi har et skattkammer å være stolt over! Jeg håper sjappen kan få en renessanse med tidvis salg over disk og naturligvis litt nye varer samt en vintage-del (gjenbruk). Innspill til produktsortiment er alltid velkomment – mer fra denne kanten følger!