Bleikøya Rundt

Bleikøya Rundt

NSR deltok med 3 lag på turløpet Bleikøya Rundt. Les mer her om hvordan det gikk!

Forholdene var glimrende, ingen vind og omtrent ingen motorbåt-trafikk, så det var bare å dra på.

Jens Petter Koren og Eivind Borna rodde dobbeltrimmer og ble nr 4 sammenlagt i tiden 39:42, klubbens nye flaggskip innriggeren \\\"Lucas\\\" ble rodd inn til en flott 5.plass sammenlagt med Meike de Vlas som stroke, Per Klausen, Tor-Geir Myhrer og Jacob Nordan ved de andre årer, og Marianne Lundh på coxeplassen, tid 41:42. Siste båten var en 3/4 4+ bemannet med tre kaniner: Friederike Krüger, Katja Gloor og Maria Gullander samt Ignacio som stroke og Edward Leite som cox , de ble nr. 7 i tiden 49:25. Det er mange klasser i Bleikøya Rundt så alle kom hjem med medaljer!

Det var samtidig en bra oppvarming til turløpet Geita Rundt som er onsdag 18.juni.

Vel møtt.

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *