Roorientering 2017

Oslo Rokrets arrangerer også i år Roorientering. Benytt sjansen til å ro til steder du ellers ikke ville tenkt på å ro til, eller finn de postene som er i ditt nærområde. De kreative kan bli kjent med roere fra andre roklubber og ro fra en klubb som ligger i nærheten av postene.

Postene kan tas fra start 15. april til 15. oktober.

For å finne posten bør man ha et kart, være godt kjent, eller begge deler. Postene er beskrevet kort i listen unner. De er spredt rundt i Indre Oslofjord. Sjøkart er nok til å finne postene. Trenger man likevel en nærmere forklaring på hvor posten er, kan man sende epost til Stein Mørk; imoerk@online.no eller ta kontakt på mobil 41234851

Det er ingen markering eller postflagg der posten er.
Hver klubb setter opp liste hvor roeren kvitterer for hver post roeren har tatt.

Tur og mosjonssjefen i klubben skal sende oversikt over klubbens deltakere og deres antall besøkte poster innen 1.november til Stein Mørk på epost; imoerk@online.no

Det vil i november bli avholdt avslutning med premieoverrekkelse. Tid og sted kommer.

Første premien er et presangkort på kr. 1000. Ellers premie til alle.

Kun de som er tilstede ved trekningene, får premier.  

God fornøyelse!

Med vennlig hilsen

Oslo Rokrets

 Roorientering poster 2017 Rev 18.4.-17

Rooriengteringskart 2017

 

2 replies on “Roorientering 2017

 • Anonym

  Vi har eget skjema i MoRo permen (den samme der vi noterer rodd distanse) for roorientering. Sett inn dine initialer øverst på skjemaet og kryss av etter hvert som du tar postene. I samme perm finner du oversikt over postene og kart. Noen av oss har allerede begynt å notere!

  Vi regner med å ta flere poster under Pinsesamlingen på Solodden 3.-5. juni, og håper at mange blir med. Solodden skal brukes! Se beskrivelse og påmeldingskjema på oppslagstavlen.

  Med vennlig hilsen

  Natasza
  for
  Tur og mosjon

  Svar
 • Natasza - Tur og mosjon

  Jeg er altså ikke “anonym” – for all del! Men glemte å bruke på navnetasten. 🙂

  Svar

Leave a Reply

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *